White Brick Wall

הצוות שלנו

ד"ר אדוה ברקוביץ'-רומנו

מנהלת עמותת תודעה

בוגרת תואר שלישי בעבודה סוציאלית עם התמחות במגדר ומיניות מהאוניברסיטת בן גוריון בנגב. טרם הצטרפותה לתודעה מילאה שורת תפקידים בעמותות ובמחלקות רווחה, שבהן טיפלה וריכזה תכניות לנערות ולצעירות במצבי סיכון. במשך 6 שנים, יזמה ופיתחה תוכניות בג'וינט, ביניהן פיילוט בין משרדי העוסק במיניות בריאה וצמצום אלימות מינית.


"עם השנים הבנתי, כי שינוי אמיתי חייב לכלול מניעה ראשונית של התופעה, המתאפשרת באמצעות עבודה אקולוגית משולבת הכוללת: חינוך, שיוני נורמות, עבודה עם הורים, צוותים והקהילה כולה.  אני שמחה על היכולת שנפלה בחלקי לתרום מתחום התמחותי לקידום הנושא."

עו"ד ענבל רובינשטיין

יו"ר הוועד המנהל

הסניגורית הציבורית הארצית בשנים 2012-2003. כיום בעלת משרד פרטי לעריכת דין המתמחה בליטיגציה פלילית. מרצה מן החוץ לתלמידי תואר ראשון ושני בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב ומנחה אקדמית של הקליניקה לזכויות בהליך הפלילי בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת בר-אילן. במהלך השנים שימשה גם כיו"ר הפורום למשפט חוקתי וזכויות אדם בלשכת עורכי הדין בישראל, כנציגת שר המשפטים בוועדה המייעצת של הרשות לקידום מעמד האישה וכחברה בוועדה המייעצת לסדר דין פלילי וראיות בראשות שופטי בית המשפט העליון אליהו מצא ומרים נאור. בעלת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. זוכת אות "נשים במשפט" מטעם לשכת עורכי הדין בישראל לשנת 2006.

צילום: דוברות משרד המשפטים

עתר רוזנפלד

מנהלת פעילות

מנחת קבוצות בתחומי מיניות ומגדר, לשעבר רכזת תכנית נ.מ.ש של שדולת הנשים ורכזת תכנית המתמחים הארצית "הדבר הבא". בוגרת המסלול לחינוך וניהול עסקי חברתי בסמינר הקיבוצים. 


"מודה על הזכות הגדולה לקום כל בוקר ולממש את התשוקה שלי, לפגוש בני ובנות נוער מקסימים/ות ולקדם את המסרים החינוכיים שאני כל כך מאמינה בהם."

אמילי שטייף

מנהלת פרויקטים

בעלת ניסיון עבר בעולמות השיווק הדיגיטלי, הפקת כנסי הייטק ותוכניות טלוויזיה. 

בוגרת תואר ראשון בתקשורת עם התמחות אינטרקטיבית, מהמרכז הבינתחומי הרצליה. 


"לאחר שאבא שלי נפטר באופן מפתיע, במהלך יום עבודה שגרתי בשנת 2019- הגעתי לתובנה כי העשייה היומיומית שלי חייבת לעלות בקנה אחד עם הערכים בהם אני מאמינה- הזמן הנכון למימוש עצמי הוא עכשיו"

הדס מרגולין

רכזת מתנדבות/ים

סטודנטית לעבודה סוציאלית ומתנדבת בעמותה בריכוז המתנדבים והמתנדבות.

"האני מאמין שלי הוא שעלינו להיות השינוי שאנו רוצים לראות. בלקיחת חלק בפעילות העמותה אני מקווה לסייע בצעידה לעבר שינוי נחוץ זה".

ניצן עגני בן דוב

יועצת בכירה

לשעבר מנהלת עמותת תודעה. כיום, מנהלת תיקים במעוז- רשת מנהיגים ומנהיגות. בעברה ניהלה את תחום חינוך וההסברה במרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית באזור השפלה.
חוקרת גבריות ואלימות מינית במסגרת תזה לתואר MA בתכנית ללימודי מגדר בבן גוריון. 

חן קצביץ' פרסלר

מרצה בכירה ומפתחת תוכן

דוקטורנטית למגדר, חוקרת מיניות בגיל ההתבגרות, מנחת הורים וצוותי חינוך בנושא התפתחות מינית מיטיבה וזיהוי נורות אזהרה. כותבת המדור "חינוך למיניות מיטיבה" ב"הארץ". 

כסוציולוגית ארגונית עוסקת בפיתוח אקלים ארגוני 'מודע מגדר' ומניעת הטרדות מיניות במקום העבודה. 

לשעבר חברת דירקטוריון העמותה.

ענבל פרן פרח

מרצה בכירה ומפתחת תוכן

אחות במרפאה למזעור נזקי הזנות במשרד הבריאות, חיפה.
מתאמת ביחידה הקלינית ומרצה, החוג לסיעוד, אוניברסיטת חיפה.
לשעבר חברת דירקטוריון העמותה.

לאה גרינפטר גולד

מייסדת עמותת תודעה ויו"ר וועד המנהל עד מאי 2014

לאה גרינפטר גולד הקימה את עמותת תודעה בשנת 1999 יחד עם ניסן בן עמי. העמותה רשומה ברשם העמותות מאז שנת 2002. לאה היתה הראשונה שהביאה את הרעיונות האבולוסיוניסטים לארץ וכך החלה במסע מפרך לקראת שינוי התודעה הציבורית כלפי הזנות מגישה הרואה בזנות כמקצוע מחויב המציאות, להבנה שזנות היא אלימות, שהנשים והגברים בזנות הם קורבנות, ושמשמעות החיים בזנות הם פגיעה בכבוד האדם ובזכויות אדם. כאם המייסדת של העמותה לאה אחראית לגיבוש חזונה של העמותה, להתנעת תהליכים ויוזמות, להכוונת מתנדבים וניהול האדמיניסטרציה שקשורה בקיומה של העמותה כמלכ"ר. לאה היא זוכת העיטור הממלכתי למאבק בסחר בבני אדם לשנת 2010 מטעם מכון תודעה. בהשכלתה דוקטורנטית לפילוסופיה באוניברסיטת תל אביב.

עידית הראל שמש

הצטרפה למכון תודעה בשנת 2005 כדוברת, מקדמת חקיקה ורכזת מתנדבים. משנת 2008 ועד 2015 ניהלה את העמותה. זוכת העיטור הממלכתי למאבק בסחר בבני אדם לשנת 2010 מטעם מכון תודעה. כיום מפעילה את ג'ון סקול ישראל - מרכז הסברה לצרכני זנות למניעת צריכת זנות.

חברות וחברי הועד המנהל של העמותה 

עו"ד ענבל רובינשטיין

לשעבר הסנגורית הציבורית הארצית

עו"ד נטע פת

מומחית בייצוג נוער

אלעד בן דוד

מנהל שיווק ב WIX

נורית קנר יהב

מנהלת פיתוח עסקי ושיווק

אפרת נקבלי

מנהלת שיווק ואסטרטגיה

עו"ד מיכל בינט-הורוביץ

יועצת משפטית ופעילה חברתית

​נורית אניב בר

מנהלת שיווק בהייטק

עו"ד ניצן קרת פז

מומחית בעסקים חברתיים

נטלי חילו מונייר (M.S.W)

עו"ס ומנחת קבוצות

עו"ד שרון כץ

מנהלת משאבי אנוש

מיכל אפרת צרפתי

משקיעה איינג'לית ויועצת פיתוח עסקי

גילי תמיר

מומחית ביעוץ סוציאלי

זהבה שפירא

גננת ותיקה ופעילה חברתית

ד"ר נילי כהן רוכברגר

קרימינולוגית מומחית בטיפול בני נוער

© הזכויות שמורות לעמותת תודעה   |   03-9099119   |   todaa@todaango.org.il