White Brick Wall

הצוות שלנו

ד"ר אדוה ברקוביץ'-רומנו

מנהלת עמותת תודעה

בוגרת תואר שלישי בעבודה סוציאלית עם התמחות במגדר ומיניות מהאוניברסיטת בן גוריון בנגב. טרם הצטרפותה לתודעה מילאה שורת תפקידים בעמותות ובמחלקות רווחה, שבהן טיפלה וריכזה תכניות לנערות ולצעירות במצבי סיכון. במשך 6 שנים, יזמה ופיתחה תוכניות בג'וינט, ביניהן פיילוט בין משרדי העוסק במיניות בריאה וצמצום אלימות מינית.


"עם השנים הבנתי, כי שינוי אמיתי חייב לכלול מניעה ראשונית של התופעה, המתאפשרת באמצעות עבודה אקולוגית משולבת הכוללת: חינוך, שיוני נורמות, עבודה עם הורים, צוותים והקהילה כולה.  אני שמחה על היכולת שנפלה בחלקי לתרום מתחום התמחותי לקידום הנושא."

עו"ד ענבל רובינשטיין

יו"ר הוועד המנהל

הסניגורית הציבורית הארצית בשנים 2012-2003. כיום בעלת משרד פרטי לעריכת דין המתמחה בליטיגציה פלילית. מרצה מן החוץ לתלמידי תואר ראשון ושני בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב ומנחה אקדמית של הקליניקה לזכויות בהליך הפלילי בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת בר-אילן. במהלך השנים שימשה גם כיו"ר הפורום למשפט חוקתי וזכויות אדם בלשכת עורכי הדין בישראל, כנציגת שר המשפטים בוועדה המייעצת של הרשות לקידום מעמד האישה וכחברה בוועדה המייעצת לסדר דין פלילי וראיות בראשות שופטי בית המשפט העליון אליהו מצא ומרים נאור. בעלת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. זוכת אות "נשים במשפט" מטעם לשכת עורכי הדין בישראל לשנת 2006.

צילום: דוברות משרד המשפטים

מור ארז
עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות מוסמכת

מנחת סדנאות בנושאי מגדר ומיניות בריאה כמעט עשור. טרם הצטרפותה לתודעה שימשה כרכזת תחום מניעת הטרדה מינית במסל"ן- מרכז סיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית ואלימות בנגב ועבדה במסגרות שונות עם אוכלוסיות מגוונות כגון: נוער וצעירים בסיכון, נפגעי נפש ואוכלוסיות מודרות חברתית.


"הכל מתחיל בחינוך, ובזכות חינוך למיניות בריאה נוכל למנוע כל כך הרבה פגיעות, כאב ורעות חולות בחברה שלנו. אני שמחה על האפשרות לעשות את מה שאני מאמינה בו בכל יום מחדש."

עתר רוזנפלד

מנהלת פעילות

מנחת קבוצות בתחומי מיניות ומגדר, לשעבר רכזת תכנית נ.מ.ש של שדולת הנשים ורכזת תכנית המתמחים הארצית "הדבר הבא". בוגרת המסלול לחינוך וניהול עסקי חברתי בסמינר הקיבוצים. 


"מודה על הזכות הגדולה לקום כל בוקר ולממש את התשוקה שלי, לפגוש בני ובנות נוער מקסימים/ות ולקדם את המסרים החינוכיים שאני כל כך מאמינה בהם."

הדס מרגולין

רכזת מתנדבות/ים

סטודנטית לעבודה סוציאלית ומתנדבת בעמותה בריכוז המתנדבים והמתנדבות.

"האני מאמין שלי הוא שעלינו להיות השינוי שאנו רוצים לראות. בלקיחת חלק בפעילות העמותה אני מקווה לסייע בצעידה לעבר שינוי נחוץ זה".

חן קצביץ' פרסלר

מרצה בכירה ומפתחת תוכן

דוקטורנטית למגדר, חוקרת מיניות בגיל ההתבגרות, מנחת הורים וצוותי חינוך בנושא התפתחות מינית מיטיבה וזיהוי נורות אזהרה. כותבת המדור "חינוך למיניות מיטיבה" ב"הארץ". 

כסוציולוגית ארגונית עוסקת בפיתוח אקלים ארגוני 'מודע מגדר' ומניעת הטרדות מיניות במקום העבודה. 

לשעבר חברת דירקטוריון העמותה.

לאה גרינפטר גולד

מייסדת עמותת תודעה ויו"ר וועד המנהל עד מאי 2014

לאה גרינפטר גולד הקימה את עמותת תודעה בשנת 1999 יחד עם ניסן בן עמי. העמותה רשומה ברשם העמותות מאז שנת 2002. לאה היתה הראשונה שהביאה את הרעיונות האבולוסיוניסטים לארץ וכך החלה במסע מפרך לקראת שינוי התודעה הציבורית כלפי הזנות מגישה הרואה בזנות כמקצוע מחויב המציאות, להבנה שזנות היא אלימות, שהנשים והגברים בזנות הם קורבנות, ושמשמעות החיים בזנות הם פגיעה בכבוד האדם ובזכויות אדם. כאם המייסדת של העמותה לאה אחראית לגיבוש חזונה של העמותה, להתנעת תהליכים ויוזמות, להכוונת מתנדבים וניהול האדמיניסטרציה שקשורה בקיומה של העמותה כמלכ"ר. לאה היא זוכת העיטור הממלכתי למאבק בסחר בבני אדם לשנת 2010 מטעם מכון תודעה. בהשכלתה דוקטורנטית לפילוסופיה באוניברסיטת תל אביב.

חברות וחברי הועד המנהל של העמותה 

עו"ד ענבל רובינשטיין

לשעבר הסנגורית הציבורית הארצית

​נורית אניב בר

מנהלת שיווק בהייטק

נורית קנר יהב

מנהלת פיתוח עסקי ושיווק

עו"ד שרון כץ

מנהלת משאבי אנוש

מיכל אפרת צרפתי

משקיעה איינג'לית ויועצת פיתוח עסקי

אלעד בן דוד

מנהל שיווק ב WIX

נטלי חילו מונייר (M.S.W)

עו"ס ומנחת קבוצות

עו"ד נטע פת

מומחית בייצוג נוער

עו"ד ניצן קרת פז

מומחית בעסקים חברתיים

אפרת נקבלי

מנהלת שיווק ואסטרטגיה

צוות העמותה לאורך השנים

ענבל פרן פרח
מרצה בכירה ומפתחת תוכן

אחות במרפאה למזעור נזקי הזנות במשרד הבריאות, חיפה.
מתאמת ביחידה הקלינית ומרצה, החוג לסיעוד, אוניברסיטת חיפה.
לשעבר חברת דירקטוריון העמותה.

עידית הראל שמש
מנכ"לית תודעה בשנים 2008 - 2015

מרצה מומחית בנושא המאבק בזנות. את הרצאתה "תופעת הזנות - מיתוסים מול מציאות", הרצתה בין השאר לאלפי שוטרים ושוטרות בקורס פקד בכיר וקורס פק"דים של המשטרה. 

זוכת אות הדרור לשנת 2006 מטעם המטה למאבק בסחר בנשים בישראל.
זוכת פרס "האריה השואג" לשנת 2007 של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות בקטגוריית המגזר שלישי. 
זוכת העיטור הממלכתי למאבק בסחר בבני אדם לשנת 2010. 

הצטרפה לעמותת תודעה בשנת 2005 כדוברת, מקדמת חקיקה ורכזת מתנדבים. שימשה כמנהלת פרויקטים, דוברת וכמקדמת חקיקה בכנסת ובוועדות היגוי ממשלתיות. כתבה עשרות כתבות, מאמרים, וראיונות בכל כלי התקשורת. 

בשנת 2015 הקימה את ארגון "מיתוס - ליום שאחרי הזנות", ואת "ג'ון סקול ישראל" - מרכז הסברה למניעת צריכת זנות.

ניצן עגני בן דוב

לשעבר מנהלת עמותת תודעה. כיום, מנהלת תיקים במעוז- רשת מנהיגים ומנהיגות. בעברה ניהלה את תחום חינוך וההסברה במרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית באזור השפלה.
חוקרת גבריות ואלימות מינית במסגרת תזה לתואר MA בתכנית ללימודי מגדר בבן גוריון.